Monika & Marcin – Reportaż

Nadszedł ten czas, nadszedł koniec… koniec obecnego sezonu ślubnego! Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, dziś natomiast chciałbym Wam przedstawić mój ostatni reportaż ślubny w tym roku.

Chciałbym Wam również przedstawić wyjątkową parę, Monika i Marcin! To ich ślub miałem przyjemność fotografować tego dnia.

Po przygotowaniach udaliśmy się na ceremonię do pięknego kościoła św. Józefa w Stalowej Woli. Tam, ta urocza para powiedziała sobie sakramentalne tak!

Moim skromnym zdaniem, gwoździem programu tego dnia oczywiście, jak i całego mojego sezonu było wesele! Kochani, takiego ognia na parkiecie nie widziałem od bardzo dawna 😀 To było istne szaleństwo, zespół oraz goście zdawali się zapomnieć o całym świecie i świętować ten cudowny dzień Moni i Marcina w jedyny właściwy sposób, po prostu świetnie się bawiąc!

Więc Moniko, Marcinie, chciałbym Wam z całego serca podziękować że mogłem ten dzień spędzić w Waszym jak i Waszych wspaniałych gości towarzystwie, żyjcie długo i szczęśliwie! 😀 I widzimy się na plenerze 😉

Ciao!

ps. lampa błyskowa żyje i ma się dobrze 😀

 

Komentarze do wpisu