Podsumowanie sezonu 2019!

Stało się! Kolejny niesamowity sezon za mną! Nadszedł czas podsumowania, a jest co, bowiem w sezonie 2019 działy się rzeczy o których jeszcze kilka lat temu nawet nie śniłem zaczynając przygodę z fotografią ślubną. Było mnóstwo pięknych chwil, momentów również tych decydujących jak mawiał mistrz Cartier Bresson. Sezon 2019 traktuję jako kolejny kamień milowy w moim życiu. Podjąłem kilka bardzo ważnych dla mnie decyzji, które sprawiają że z podniesioną głową patrzę na kolejne lata 🙂

Jasne jest natomiast, że wszystkie te wspaniałości nie byłyby możliwe bez Was! Bez moich byłych jak i przyszłych klientów którzy postanowili zaufać właśnie mi. Będę się powtarzał ale jest to dla mnie niesamowicie budujące!

Jak minął sezon 2019? Za szybko! Miałem przyjemność uczestniczyć w tak pięknych uroczystościach oraz przyjęciach, że chciałbym by te chwile towarzyszyły mi w każda sobotę całego roku kalendarzowego, serio! Plenerowo również w swoim osobistym odczuciu wskoczyłem na kolejny, wyższy poziom. Pierwsze zagraniczne sesje, cudowni i niesamowicie pozytywni ludzie przy których człowiek czuje się jak wśród swoich! 😀  Nie zabrakło również czasu na chwilkę edukacji podczas warsztatów z reportażu u Adama Trzcionki którego mialem przyjemność poznać już rok temu. 

To wszystko stworzyło bardzo wiele cudownych wspomnień, pozwoliło poznać mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy z radością oglądali efekty mojej pracy podczas ich pięknego dnia! Dziękuję Wam wszystkim buźki, tym którzy przysięgę małżeńską mają juz za sobą oraz tym którzy już odliczają dni do swojego ślubu!

Zatem, chwilka odpoczynku, ale tego fizycznego bo mentalnie chcę więcej! I ruszamy dalej! 🙂 Jestem bardzo ciekaw co przyniesie nowy rok i z bardzo pozytywnym nastawieniem czekam na pierwszy ślub!

Teraz zapraszam jeszcze do „krótkiego” podsumowania w formie graficznej tego co działo się w roku 2019!

 

Ciało!

 

Komentarze do wpisu