podsumowanie 2020 kolaż

Szalony sezon ślubny 2020! Podsumowanie

Początek nowego roku to czas podsumowań starego. Dzisiaj przedstawiam Wam zdjęcia które mają dla mnie szczególną wartość. Sezon 2020 był delikatnie mówiąc szalony. Chyba nie muszę mówić z jakiego powodu 🙂 Nie chcę jednak dziś poruszać tego tematu bo z pewnością zdecydowana większość podobnie jak i ja odczuwa mrowienie w palcach gdy słyszy słowo na C 😀

Dzisiaj chciałbym powiedzieć słów kilka o minionym sezonie ślubnym 2020, który był dla mnie jak dotąd najlepszym! Mnóstwo pracy, która przerodziła się z kolei w bezcenne doświadczenie pomagające mi w dalszych poczynaniach. Przekochane pary na które miałem przyjemność trafić dały mi niesamowicie pozytywnego kopa na nowy nadchodzący sezon który, miejmy nadzieję, rozpocznie się już niebawem!

Mimo że rok 2020 przeszkodził w wielu rzeczach, w tym w realizacji naprawdę dobrze zapowiadających się sesji poślubnych, to patrzę w przyszłość z dużą dozą optymizmu. Chcę się rozwijać w tej pięknej dziedzinie jaką jest fotografia ślubna. Chcę by każda moja Młoda Para bez wyjątku miała wielkie wypieki na twarzy oglądając pierwszy raz swoje zdjęcia. Przywiązuję do tego naprawdę ogromną wagę. I jak dotąd, czytając komentarze i recenzje na moim fanpage (damianbondyra.pl – Fotografia Ślubna) myślę że potrafię tego dokonać 🙂

Na szybko o planach na nowy sezon. Jeśli sezon ruszy bez żadnych opóźnień, zaplanowane mam pewne inwestycje w zarówno sprzęt, jak i rozwój osobisty w postaci warsztatów. Wszystko to dla Was, by jakość mojej pracy była na możliwie najwyższym poziomie. Mam również kilka zaległych sesji których niestety nie udało się zrealizować w roku 2020.

Czuję po kościach, że rok 2021 będzie dobrym rokiem dla nas wszystkich, tego z całego serca życzę zarówno sobie jak i Wam!

Nie przedłużając, zapraszam do najważniejszego, graficznego podsumowania mojego sezonu 2020! 🙂

Enjoy <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *