Podsumowanie sezonu ślubnego 2023!

Po blisko dwóch latach powracam do Was z podsumowaniem mojego sezonu ślubnego, tym razem 2023. Skąd taka przerwa? Moja poprzednia strona nie zadowalała mnie w wielu kwestiach, a więc odpuściłem nieco publikowanie jakichkolwiek treści na niej. Jednak od minionego sezonu, stałem się szczęśliwym posiadaczem nowej stronki, w pełni spersonalizowanej pod moje potrzeby. Przebudowanie mojej strony od podstaw postanowiłem powierzyć Rafałowi z WhiteSite i jest to jedna z mojej najlepszej inwestycji w moją działalność na jaką się zdecydowałem. Dlatego wracam do publikacji m.in. podsumowań sezonów.

Dziś chciałbym Was zaprosić do galerii zdjęć, w której zebrałem w mojej ocenie moje najlepsze klatki sezonu ślubnego 2023! Galerię zaczynam od zdjęć z reportaży, bo te były w tym roku naprawdę grube, i działo się na nich tak wiele że czasem brakowało mi drugiej pary rąk do trzaskania fotek z dwóch aparatów naraz! Były momenty na parkiecie kiedy sam chciałem rzucić się w szaleństwo imprezy. 

W kolejnej części znajdziecie kilka ciekawych ujęć z sesji ślubnych które w tym roku popełniłem.

W tym sezonie wprowadziłem również kilka zmian, zarówno w moim podejściu do tej pracy jak i w ofercie. Mam nadzieję że w dłuższej perspektywie pozwoli mi to stać się lepszym fotografem by moje prace cieszyły Wasze oczy bardziej i bardziej!

Jestem dziś więc spokojny o przyszły sezon, moje szczęście do poznawanych ludzi zdaje się mnie nie opuszczać i mam nadzieję że nie opuści mnie do końca mojej fotograficznej kariery.

Nie przedłużając, życzę Wam już teraz Wesołych i Zdrowych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku i widzimy się wiosną 2024 kiedy to zaczniemy kolejny gruby sezon! Zapraszam do galerii! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *